admin June 1, 2019

A Liverpool kölcsönös támadója, Beth England korai célja, hogy a Liverpool győzelmét nyerte a női Super League vezetői között, a Manchester City-nél – és a szülőklubja, a Chelsea egyértelmű előnye volt a címversenynek. a Deva Stadion első lábánál, és a 10. percben vette a vezetést, amikor Anglia Alex Greenwood keresztjét vezette a bal oldali szárnyból, a város kapusától, Karen Bardsley-től.

Nick Cushing oldala A táblázatban a 6-1-es győzelem után Bristol City-ben tavaly csütörtökön azonnali választ kerestek, amikor Grúzia Stanway távolról lövöldözte, mielőtt Greenwood megtisztította Jill Scott fejlécét a vonalból.

Anglia továbbra is fenyegetést jelentett a Liverpool számára, míg Nikita Parris a félidőt megelőzően lövöldözte a látogatókat.

A második felében a Liverpool megvédte a mobil fogadás számokat és Város, a hatodik mérkőzésen az elmúlt három hétben nem tudta lebontani őket.Liverpool továbbra is veszélyesnek tűnt a szünetben, Angliában majdnem az Caroline Weir-rel közelített az órajelhez. labda a közelben, a második, amikor a Liverpool kapus Siobhan Chamberlain ütközött Jane Ross helyett a labdát. megállási ideje, ahogy Scott Rogers oldalán tartott. a dupla.Az FA-kupa nyertesei szerdán találkoznak a Birmingham City-vel, míg a Manchester City szombaton szembesül egy nehéz utazással Arsenalba. „Mindent beleértünk a játékba, nem tudtam büszkén lenni a csapatban.Megvertük a csapatot, amely érinthetetlenül nézett ki – csak azt mutatja, amit elérhet, ha keményen dolgozik, és ragaszkodik a játéktervhez. a hitelfelvétele, aki 15 gólt szerzett ebben a szezonban. – Beth fantasztikus volt mobil sportfogadás számunkra – mondta a BT Sportnak. „Sok gólt szerzett számunkra, és nagyszerű személyisége van a öltözőben.” Katie Chapman a Chelsea FA-kupa döntő győzelmeinek szívverése. – mondta Cushing a meccs után. „Nem kaptuk meg a játék irányítását, túl sok ellentámadást vállaltunk – és nem adhat egy olyan csapatot, mint a Liverpool.Tudjuk, hogy meg kell nyernünk az utolsó három játékunkat, hogy esélyünk legyen, és ez az, amit meg fogunk próbálni.

A WSL 2-ben, Durham egy kényelmes 3-0 nyerj meg Aston Villa-t, Beth Hepple-vel, Zoe Ness-szel és Jordan Atkinson-mal a házigazdák célpontjában.