admin June 1, 2019

A hagyomány célszerű volt. A következő évektől kezdve a mérkőzések egy döntetlenbe kerülnek, amikor a pontszám eléri a 12-12-et a döntő halmazban, egy egyszerű eszköz, amely majdnem összhangban van a Wimbledonnal az US Open-hoz, egy olyan versenyhez, élő fogadás amely a végső döntési nyereményeket használja 6-kor -6, és az elmúlt években hajlamos volt arra, hogy alkalmazkodjon a modern élet üteméhez.

Néhány meglepetéshez nem volt a leghosszabb mérkőzés Wimbledon (és a játék) történetében, ami kényszerítette a kezét , de a második leghosszabb (és minden harmadik leghosszabb).Mindketten, ugyanolyan játékos, John Isner, aki 11 órát és öt percet vett igénybe három nap alatt Nicolas Mahut 6–4, 3–6, 6–7 (7), 7–6 (3), 70– 68 az első fordulóban 2010-ben, és hat óra és 36 perc alatt több mint öt szettet vesztett el Kevin Andersonnak az idei fél-döntőben.

Az utolsó készlet 40 perccel hosszabb ideig fogadási bónuszok tartott, mint a két óra és 19 perc Novak Djokovic-t csak 48 órával később vette le a döntőben. Regisztráljon a The Recap-re, a szerkesztők válogatásainak hetente küldött e-mailjére.

Nem volt jó megjelenés mindenkinek, beleértve Andy Murrayt is kommentátorként mindössze négy órát és 48 percet töltött Rafael Nadal győzelmével Juan Martin del Petro felett, és úgy vélte: „Játékosként nagyon szeretem az ötöt, de… tényleg, nagyon hosszú volt ott ülni egy néző először. ”

Ha szükség van egy bajnokságra, akkor ez a kritika egy hosszú meccsre a sport egyik híres csiszolója.A pontozási rendszer már nem hagyhatta meg a látványt, különösen akkor, ha az ország legmagasabb szintű történetében a legjobb játékos unatkozik.

Az Egyesült Királyság valószínűleg vissza fog térni az EU-ba, mielőtt rózsaszínbe kerülne tutus a Központi Bíróságon, a bírósági coachingon vagy a lövésórán. De ez egy sokkal alapvetőebb és fontosabb változás, és kiemelkedik az egyik azon kevés kérdésnek, amelyet az adminisztrátorok tudtak megállapodni az utóbbi időben.A játékosok jól fogadási bónuszok az interneten fognak menni – mert az All England Club bajba került, hogy konzultáljon velük, ellentétben az ITF-szel, aki a népszerű új formátumba került a Davis Kupa – televízió és azok számára, akik még nem élnek az 1950-es években. Nadal és Djokovicnak meg kell szakítania a csendet Szaúd-kiállításon Kevin Mitchell Tudjon meg többet

Néhányan 6-6-os kötésszakaszra szólítottak fel, bár ez elvesztette volna a legnagyobb wimbledoni döntő drámai záró pillanatait, amikor Rafael Nadal túlélte Rogert. Federer 9-7 az ötödikben 2008-ban.

A klub elnöke, Philip Brook, meggyőző megjegyzés volt a kompromisszumról.

„Bár tudjuk, hogy az egyezmények példányai a végső sorozata ritka, úgy érezzük, hogy a 12-12-es nyakkendő-megszakítás egyenlő egyensúlyt teremt a játékosok számára a lehetőség, hogy a játékot kihasználhassák, ugyanakkor biztosítsák, hogy a mérkőzés elfogadható időn belül megköti a következtetést.

A teniszben való visszatérés a sport egyik legnagyobb látványossága, és bár senki nem akar élni egy másik Isner-Mahut maratonon keresztül, sok mindent meg kell mondani annak a feszültségnek, amelyet egy hosszú, kemény küzdelem hoz fontos egyezés két egyenletesen megegyező bajnok között.